Bezplatná právní poradna: Zdraví

Zlomená noha na dětském hřišti v době volna ve škole

15.10.2018 - Dobry den.Chci se opoptat,muj syn s dětmi hráli fotbal na školním hřišti a …

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Zlomenina pažní kosti ve škole

9.10.2018 - Dobrý den dcera 9.let o přestávce upadla ve třídě a má zlomenou pažní kost …

Úraz ve škole

Úraz na dětském hřišti - odškodnění od obce

9.10.2018 - Dobrý den, dcera byla před 14 dny na víkend u svého otce, kde si na dětském …

Ostatní Úraz ve škole

Pojistné odškodnění při úrazu v tělesné výchově

9.10.2018 - Dobrý den, syn si přivodil uraz při hodině tělesné výchovy, mám nárok na …

Úraz ve škole

Nárok na odškodnění z pojistky školy

9.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má syn nárok na odškodnění z pojistky …

Úraz ve škole

Neprošetřený úraz ve škole

22.6.2018 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak má škola správně postupovat v případě, …

Úraz ve škole

Odškodnění za zranění při školním turnaji

23.5.2018 - Dobrý den, dcera se zranila při školním turnaji. Důsledkem toho má zasádrova…

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Neoznámený úraz v družině

11.4.2018 - Dobrý den, syn si včera venku na hřišti, lde byli s družinou nastipl kotnik na …

Úraz ve škole

Školní úraz a uplatnění nároku

27.3.2018 - Dobrý den, prosím vás, chtěla jsem se zeptat. Syn měl školní úraz v lednu …

Úraz ve škole

24.11.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat moje dcera měla ve škole úraz ruky má zlomené …

Úraz ve škole

Vyplacená částka za úraz ve škole

27.7.2017 - Dobry den ,chtěla abych se zeptat dcerka měla úraz ve škole byli ve Zlíně v …

Úraz ve škole

Bolestné za úraz ve škole

16.7.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik bych měla dostat za úraz ve škole, měla …

Úraz ve škole

Spálené předloktí o koberec

10.7.2017 - chci se zeptat dcera mela ve skole uraz zakopla o koberec a spalila si …

Úraz ve škole

Podpis papíru o úraze nezletilým

7.7.2017 - Dobrý den,prosím o zodpovězení dotazu. Dcera měla ve škole úraz..spolužák ji …

Úraz ve škole

Bodové hodnocení za úraz ve škole

21.6.2017 - Dobry den nevite na kolik bodu by mohl.mit muj syn narok mel zlomene obe …

Úraz ve škole

Výše odškodného za pád v tělocviku

3.5.2017 - Dobry den, chci se zeptat, ve skole jsem uoadla na telocviku, nejdriv jsem mela …

Úraz ve škole

Odškodnění od školní pojišťovny

28.4.2017 - Dobrý den, syn měl úraz ve škole, ředitel mi dal na vyplnění papír kvůli …

Úraz ve škole

Výše jednoho bodu při úrazu ve škole

28.4.2017 - Dobry den.Dcera mela 20.2 .2017 ve skole uraz.Kolik je za jeden bod?Dcera …

Úraz ve škole

Nárok na proplacení bolestného za úraz ve škole

31.3.2017 - Dobrý den , dnes náš syn při hodině tělesné výchovy, při přeskakování kozy …

Úraz ve škole

Úraz při stěhování lavic ve škole

3.3.2017 - Dcera utrpěla při stěhování lavic pohmoždění palce nohy.Paní učitelka jí …

Úraz ve škole

Úraz ve školení družině

1.3.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně úrazu ve školní družině. Dcera při hraní ve školní …

Úraz ve škole

Roztrhlé obočí při pádu

17.3.2017 - dobry den,mam dotaz,dceři se pri vyucovani spatne,kdyz probirali neco o …

Úraz ve škole

Podíl školy na odstupném při úrazu ve škole

16.3.2017 - Vnuk během přestávky ve škole při poštuchování se spolužáky upadl tak neštastně…

Úraz ve škole

Odškodnění za úraz ve škole

8.2.2017 - Dobrý den, dnes si můj syn ve škole vylomil zub, kdy uklouzl a narazil ústy do …

Úraz ve škole

Úraz ve škole vyvrknutý kotník

5.1.2017 - Dobry den chtela bych se zeptat jakou castku by mela dcera dostat od skoly za …

Úraz ve škole

Zpět do Zdraví