Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel mi odmítá proplatit zbytek dovolené

Dovolená

Zdravim delam v praci od 14.12.2017 a ted koncim dne 29.6.2018 jenze me prej neproplati zbytek dovolene co ted ? Dekuji za odpoved .

Dobrý den,

v případě, že jste nevyčerpal svoji řádnou dovolenou, máte nárok na její proplacení, případně lze nevyčerpanou dovolenou převést k Vašemu novému zaměstnavateli. Avšak na tomto postupu by se nový a stávající zaměstnavatelé museli dohodnout. Další podmínkou pro převod dovolené ze zaměstnání do zaměstnání je, že pracovní poměry na sebe musí bezprostředně navazovat.

V případě, že se setkáte s potížemi při vymáhání finančního nároku vyššího než 5000,-Kč, můžete si zadat případ k bezplatnému posouzení zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad