Zdraví: Zanedbání lékařské péče přes upozornění

Zanedbání lékařské péče

Dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně péče o mého otce který byl hospitalizován v Mělnické nemocnici na přelomu září -října ohledně dia dolní končetiny kdy byl převezen na Homolku tam byla provedena amputace palce a provedena revize cév a včetně baipasu od tud byl opět převezen zpět na Mělník ve stavu kdy bylo vše v pořádku a rána se hojila bez komplikací po několika dnech v Mělnické nemocnici i přes několikáté upozorňování sester i lékařů při návštěvách že ta rána začíná hnisat a je podezření na odumírání dalšího prstu a že by stím měli něco dělat nám bylo odpovězeno že to budou hlídat což se nedělo jelikož bych si toho všimla protože k otci jezdíme z bratrem denně končilo to infekci a další amputaci a vše se opakovalo opět nereagovali na naše reakce ani na reakce otce že to není v pořádku opět následovala infekce a po týdnu kdy se jeho stav opět zhoršil mu provedli další amputaci nártu po otázce jak je to možné a co s tím budou dělat bylo nám zdělili že v tuto chvíli nic (doposud jsme nedostali ani odpověd na co tedy čekali celí týden proč tu amputaci neprovedli již při zjištění stavu) a v tuto chvíli přes opětovná hlášení že jeho stav není dobrý otec v pátek byl urgentně převezen s infekcí v celém těle na Aro a v tuto chvíli je ve vážném stavu v umělém spánku kdy mu selhávají ledviny a játra předem děkuji za rychlou odpověd a váš názor s pozdravem Lucie Mikerová

Dobrý den,

K řešení tohoto případu budete potřebovat znalecký posudek pojednávající o zanedbání lékařské péče. Pokud bude posudek stanovovat skutečné pochybení lékaře, máte možnost domáhat se určitých nároků. Např. náhrady za bolestné, duševní útrapy, léčebné výlohy apod. Pokud byste s vymáháním nároků měla problém, obraťte se skrze webový formulář na společnost Vaše nároky.cz

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví