Bezplatná právní poradna: Zdraví

Výpočet bodů při pracovním úrazu

12.4.2018 - Dobrý den, mám dotaz.Dne 28.12 se mi stal pracovní úraz.Pracovní neschopnost …

Pracovní úraz Bodové ohodnocení

Počet bodů při popálení

11.8.2017 - Dobrý den, prosím Vás kolik informativně je rozsah počtu bodů při popálení …

Bodové ohodnocení

Ohodnocení pracovního úrazu

4.8.2017 - Jedná se o pracovní úraz na pravé ruce resp. Kód diagnózy dle MKN-10: T233.Pros…

Bodové ohodnocení

Hodnota bodu za úraz kolene

4.8.2017 - Dobrý den prosim kolik je za 1bod u pojišťovny ..uraz se stal doma ..dekuji a …

Bodové ohodnocení

Ohodnocení popálení jako pracovního úrazu

14.7.2017 - chtěla bych se zeptat na hodnotu bodu-při pracovním úrazu popálení a rána o …

Bodové ohodnocení

Výše odškodnění za úraz

10.7.2017 - Dcera mela uraz pri telocviku lecba byla 4 mesice diagniza S 836 ohodnocena …

Bodové ohodnocení

Ohodnocení giagnozy

30.6.2017 - dobrý den zajímalo by mě správné číslo diagnozy-zlomenina klíčku klíční kosti

Bodové ohodnocení

Bodové hodnocení diagnózy

19.6.2017 - Dobry den moje diagnoza je T22.2 jak je to hodnoceno bodove

Bodové ohodnocení

Výše bodového hodnocení

29.6.2017 - Dobrý den, jaké je bodové hodnocení diagnóza I.sin - S82.70, provedena …

Bodové ohodnocení

Hodnota jednoho bodu při pracovním úrazu

3.5.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat na hodnotu bodu.Měla jsem pracovní úraz (upadla …

Bodové ohodnocení

Termín výplaty a hodnota bolestného

28.4.2017 - dobry den jak muze dlouho trvat nez dostanu od pojistovny bolestne mel sem …

Bodové ohodnocení

Hodnota bodu při zranění

28.4.2017 - měsíční nominální mzda na přepočtené počty zaměstnanců v národním hospodářství …

Bodové ohodnocení

Hodnota bodu v roce 2017

28.4.2017 - Jaka je hodnota bodu na bolestne pro rok 2017?

Bodové ohodnocení

Výše bodového ohodnocení pojišťovnou

28.4.2017 - Dobrý den, měla jsem 7.6.2016 pracovní úraz - natažené kolenní vazy a po …

Bodové ohodnocení

Výše odškodného při pádu na chodníku

24.3.2017 - Dne 19.2.2013.jsem šel ráno venčit pejsky a na obecním chodníku jsem upadl a …

Bodové ohodnocení

Bodové ohodnocení a částka za jeden bod

19.4.2017 - jaké je bodové ohodnocení při diagnoze s8260 . jaká je částka za jeden bod k …

Bodové ohodnocení

Bodové hodnocení při pracovním úrazu

28.4.2017 - Manžel utrpěl pracovní úraz. Otevřenou zlomeninu dist.čl.4 prstu pr.ruky s …

Bodové ohodnocení

Bodové ohodnocení dopravní nehody na Slovensku

17.3.2017 - Dobrý den,manžel měl vážnou dopravní nehodu na Slovensku,znalecký lékařský …

Bodové ohodnocení

Zpět do Zdraví