Zdraví: Znalecký posudek o zdravoním stavu

Lékařský posudek

Dobrý den, jsem těžce zdravotně postižený, invalidní, a potřebuji pro sebe zajistit znalecký posudek o zdravotním stavu. Nevím jak a kde hledat, a bojím se samozřejmě i ceny, kterou bych vůbe nemohl uhradit.

Dobrý den,

zdravotní posudek je třeba žádat u soudního znalce, jejichž seznam můžete nalézt zde: http://datalot.justice.cz/justice/repznatl.nsf/$$SearchForm?OpenForm

Běžně se ceny znaleckých posudků v oblasti lékařství pohybují okolo cca. pěti až deseti tisíc korun.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz.

Zpět do Zdraví