Pracovněprávní nároky: Zpětná žádost - nemoc z povolání

Nemoc z povolání

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mohu zpětně podat žádost o ohrožení nemoci z povolání již ve firmě nepracují a jinou práci mi nedali ze zdravotních důvodů.Vzhledem k tomu že se domnívám že se nejedná o nemoc z povolání nemohu nikde tento dotaz najít jestli lze podat i žádost o ohrožení nemoci z povolani. Děkuji za odpověď Ch.

Dobrý den,

ohledně tohoto dotazu kontaktujte přímo poskytovatele pracovně-lékařských služeb Vašeho bývalého zaměstnavatele.