Letecká doprava: Zpožděný let u letu z cestovkou

Zpožděný let

Dobrý den. Přes cestovní kancelář Exim Tours jsme mely zaplacenou dovolenou na Zakhyntos odlet měl být 26.6.2018 v 11.30. hod. bohužel odlet byl o hodinu opožděn a po vzlétnutí po dvaceti minutách byl let obrácen zpět na letiště Praha ,kvůli technické poruše. Další odlet se uskutečnil až v 17.45.hod. Mám dotaz,jestli s manželkou máme právo na kompenzaci a finanční odškodnění, protože tento let byl opožděn o více jak šest hodin, díky a nashledanou.

Dobrý den,

z Vašeho popisu nám vyplývá, že nárok na finanční kompenzaci Vám vzniká. Pokud budete mít zájem, rádi se na případ blíže podíváme. V takovém případě prosím zadejte let k posouzení zdarma zde:

https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz