Bezplatná právní poradna: Letecká doprava

Náhradní let o 24 hodin později

22.10.2018 - Dobrý den. Koupili jsme si letenku z Prahy do Kolomba s Turkish Airlines s …

Zpožděný let Nestihnutí navazujícího letu

Díky zpoždění uletělo letadlo na přestupu

15.10.2018 - Hezký den, na jaře letošního roku se nám stala tato nepříjemná událost. Letěli …

Zpožděný let Nestihnutí navazujícího letu

Zpožděný let u letu z cestovkou

8.7.2018 - Dobrý den. Přes cestovní kancelář Exim Tours jsme mely zaplacenou dovolenou na …

Zpožděný let

Kvůli zpoždění uletěl přípoj

8.7.2018 - Dobrý den,mohu se zeptat,když jsme letěli 10.6.2018 z Barcelony s hodinovým …

Zpožděný let

Zpožděné zavazadlo o několik dní

8.7.2018 - Dobrý den,1.7 .18 jsme přiletěli na phuket,dnes je 3.7 a nemůžeme se stále …

Zpožděné zavazadlo

Nárok na kompenzaci za zkrácený zájezd

14.6.2018 - Dobrý den. Náš odlet na Madeiru byl zrušen a odložen o jeden den z důvodu …

Dovolená

Finanční odškodnění za téměř nestihnutý let

7.6.2018 - Dobrý den, dne 16.3.2018 v 18:30 se nám zpozdil let KL 1358 o cca 20 minut z …

Zpožděný let

Zrušení letu kvůli stávce letecké společnosti

7.6.2018 - Z důvodu stávky letecké společnosti Air France nám dne 10.4.2018 byl zrušen let …

Zrušený let

Zpoždění letu kvůli nemoci pilota

24.5.2018 - dobrý den , prosím o informaci ohledně letu ze San Francisca do Paříže letadlem …

Zpožděný let

Přesměrování letu

21.5.2018 - Dobry den, prosim o radu. Jsem prave s dcerou a dvouletou vnuckou v egypte. …

Zrušený let

Odmítnutí vstupu do letadla kvůli pozdnímu příchodu

11.4.2018 - Dobrý den, při zpáteční cestě z BKK do PRG (s přestupem v Dubaji) se nám …

Zpožděný let Nestihnutí navazujícího letu

Nestihnutý navazující let

31.7.2017 - Dobrý den, při zpáteční cestě z SJU do VIE (s přestupem v MIA a LHR) se nám …

Nestihnutý let

Zpožděný do Burgasu

31.8.2017 - Dobrý den, měli jsme odlétat na dovolenou do Burgasu v 6:25, let byl zpožděn z …

Zpožděný let

Psychická újma při přistání

31.8.2017 - Zajímalo by nás,zda máme nárok na odškodnění za psychickou újmu z neúspěšného …

Psychická újma

Neuschované letenky

16.7.2017 - Dobrý den.Dne 26.6.2017 jsem se svým synem odletala z dovolené v Řecku.Náš let …

Zpožděný let

Dvojnásobné odškodné za zrušení letu

10.7.2017 - Dobrý den, dne 27.5. mi byl náhle (cca 1 hod před odletem) zrušen let z Londýna …

Zrušený let

zpoždění letu z Phu Quock do Ho Chi Minh City

19.4.2017 - Dobry den. Jsme ve Vitnamu. Na dnesek jsme meli koupenou letenku z Phu Quocku …

Zpožděný let

Zrušený let kvůli stávce pracovníků

31.3.2017 - Dobrý den, rád bych věděl jestli mám nárok na náhradu co se tyče dovolené …

Zrušený let

Lhůta pro vyplacení náhrady škody

20.3.2017 - Dobrý den. Existuje lhůta pro vyplacení náhrady za zpožděný let? V říjnu 2016 …

Zpožděný let

Zpoždění letu Praha - Kolombo

20.3.2017 - Dobrý den. Koupil jsem si letenku z Prahy do Kolomba s hodinovým přestupem v …

Zpožděný let

Přesunutí letu

1.3.2017 - Dobrý den, Naplánoval jsem cestu s přáteli a zakoupil letenky do Gruzie. Z …

Změna času odletu

Odškodnění za zpoždění letu kvůli počasí

16.3.2017 - Dobrý den, minulý týden jsem byl na sluzebni cestě. Při návratu z Itálie do …

Zpožděný let

Zrušený let z Atlanty

10.2.2017 - při letu z Atlanty do Amsterdamu jsme se po 30min. otočili, vypustili palivo a …

Zrušený let

Možnosti volby odškodnění zpožděného letu

30.1.2017 - Zpožděný let - Varadero-Praha Dobrý den, 27. 11. jsme měli odlétat z …

Zpožděný let

Odškodnění za zrušení letu

30.1.2017 - Dobrý den, potřebovali bychom poradit, jak postupovat, když nám letecká …

Zrušený let

Kompenzace za zpoždění letu

20.12.2016 - Dobrý den, dne 22.11.2016 se majitelé společnosti Hopi Popi, a.s. vraceli ze …

Zpožděný let

Zpoždění letu z důvodu náhradního letadla

27.12.2016 - Dobry den, v ramci EU na letu Praha-Catania jsme meli zpozdeni o vice jak jak 4 …

Zpožděný let

Zrušený let 6 dní před odletem

25.11.2016 - Dobrý den, letecká společnost mi v pondělí před odletem oznámila, že ruší můj …

Zrušený let

Zmeškání následujícího spoje

25.11.2016 - Dobrý den, cestovali jsme do USA Seattlu. Celá trasa (Praha Mnichov, Mnichov - …

Zpožděný let

Zpoždění letu kvůli vykládce zavazadel

8.11.2016 - Dobrý den, nárokovanou kompenzaci za zpožděný let letecká společnost odmítla z …

Zpožděný let

Odškodnění za zpoždění letu

9.9.2016 - Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, zda mám nárok na nějaké odškodnění, když …

Zpožděný let

Zpožděný let o 4 hodiny

27.7.2016 - Dobrý den, měli jsme zpožděn let z Kyjeva do Prahy s UIA (číslo letu PS 0807 …

Zpožděný let

Reklamace dovolené, jiný hotel

27.6.2016 - Dobrý den, zaplatili jsem si na first minute u CK EximTours zájezd na Krétu do …

Reklamace dovolené

Stávka a občerstvení u zpoždění letu

27.6.2016 - Dobry den, chci se zeptat, zda li mam narok na kompenzaci za zpožděný let z …

Zpožděný let

Zrušený let den odletu

13.6.2016 - Dobrý den, prosím o radu v následujícím případu: Měli jsme zakoupené zpáteční …

Zrušený let

Zničený kufr

16.6.2016 - Přes objednávku www.chytrybalík.cz jsem si objednala přepravce GEIS na odvoz …

poškozené zavazadlo

Zrušený let kvůli stávce

20.6.2016 - dobry den mnel jsem zakoupenou letenku z belfastu do londyna dne 28:5:2016 cas …

Zrušený let

Zpožděný let z Etiopie

30.3.2016 - Dobrý den, pokud jsme měli zpoždění letu z Etiopie do Vídně a dopravce byly …

Zpožděný let

Zrušení letu

7.1.2016 - Zdravím, po příjezdu na letiště v LA jsem zjistila, že můj let do Prahy byl …

Zrušený let

Zrušení zpátečního letu

5.3.2015 - Dobrý den, rad bych se zeptal, zdali mi můžete pomoci v případném sporu s …

Zrušený let

Náhrada nákladů za zrušený let

8.5.2015 - Dobrý den,včera 7.5. jsme měli letět v poledne z Vídně do Říma. Protože na …

Zrušený let

Zrušení letenky kvůli požáru

8.6.2015 - Dobry den, dne 10.5. nam byl zrusen zpatecni let Rim-Mnichov z duvodu pozaru na …

Zrušený let

Zmeškání navazujícího letu

15.2.2016 - Dobrý den, minulý rok v létě jsem s přítelem letěla z Edinburghu do Prahy s …

Zpožděný let

Zrušení letecké linky

1.8.2015 - Dobrý den, v březnu toho roku jsem si koupil letenky pro 5 osob z Bordeaux do …

Zrušený let

Přesunutí letu o 24 h později

16.7.2015 - Dobrý den,v březnu jsme zakoupili letenky Praha - Athény a zpět v termínu 15. - …

Změna času odletu

Zrušení letu

1.3.2016 - Byl mi zrušen let se spol QS na lince PRG DXB, vrátili mi sice peníze za …

Zrušený let

Zpět do Poradny