Bezplatná právní poradna: Bydlení

Majitel si postavil plot na mém pozemku

24.10.2018 - Dobrý den, Sousední pozemek koupil nový majitel pro výstavbu rodinného …

Spor o nemovitost Pozemky

Nárok na byt koupený před manželstvím

27.11.2017 - Dobry den, jsem vdana. Manzel vlastni byt (zakoupeny pred uzavrenim manzelstvi …

Spor o nemovitost

Zřízení zástavního práva spoluvlastníkem

19.4.2017 - Dobrý den, jsme dva vlastníci a každý vlastníme polovinu nemovitosti. Bez měho …

Spor o nemovitost

Spor se stavebním odborem

20.4.2015 - Dobrý den,potřebuji poradit co mám dělat. Bydlím v bytovce, jako majitelé bytů …

Spor o nemovitost

Majitelka bytu v insolvenci

14.2.2015 - Bydlíme v nájemním bytě v Plzni.S majitelkou máme smlouvu do konce 8/2015.Majit…

Spor o nemovitost

Reklamace prasklého rámu

28.10.2015 - Dobrý den, prosím o Vaše doporučení s postupem reklamace.Cca před měsícem jsem …

Spor o nemovitost

Nezaplacení celé částky za byt

16.5.2015 - Dobry den mam problem z prodejem bytu manzelka prodala byt a kupujici ho koupil …

Spor o nemovitost

Zpět do Bydlení