Pojišťovny: Lhůta pro řešení pojistné události pojišťovnou

Plnění pojišťovnou

Dobrý den, po nezaviněné nehodě jsem nechal vozidlo opravit v servisu zaplatil a fakturu s ostatními doklady předal pojišťovně viníka, pojišťovna provádí šetření už asi třetí tyden a nekomunikuje. Je nějaká doba do které musí pojišťovna pojistnou událost uzavřít a vyplatit plnění? Dekuji

Dobrý den,

pojišťovna má na vyplacení pojistného plnění až 90 dní, takže doporučujeme ještě vyčkat. Pokud by však pojišťovna odmítla plnění hradit, nebo by jej krátila, určitě se na nás obraťte. S těmito případy máme bohaté zkušenosti Stačí zadat případ k bezplatnému posouzení zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad