Pracovněprávní nároky: Nárok na navýšení renty

Nárok na rentu Renta

Dobrý večer. V roce 1983 jsem utrpěl těžký pracovní úraz, kvůli kterému jsem od té doby v plném invalidním duchode. Zároveň s bolestný mě byla v roce 1984 přiznána doživotní renta, doplatek k důchodu do tehda mě průměrné mzdy. V roce 1992 tuto firmu vytunelovali a byla městem Ústí nad Labem Dana do konkurzu. Už několikrát jsem podal na soud v mostě, který mě tu rentu přiznal, žalobu na český stát, když to byl za komunistů státní podnik a vždy mě to soud zamítl, prý nemůžu žalovat stát. Požadoval jsem po soudě, ať rozhodně navýšením renty do průměrné mzdy v ČR, prostě doplatek k důchodu do té průměrné mzdy, jelikož se za tu dobu 35 let, vše zdrazilo. Pracoval jsem v roce 1983 v s.p Prefa Ústí nad Labem jako směnovy zámečník. Můžete mě pomocí, či poradit? Tady se jedná už o hodně milionů.

Dobrý den,

pro zodpovězení Vašeho dotazu bychom potřebovali znát mnohem detailněji veškeré informace, které se k Vašemu problému vztahují, proto Vám bohužel na základě poskytnutých informací pomoci nedokážeme.