Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Krácení renty

7.12.2018 - dobry den prosim jak je to s kracenim renty?je mi vyplacena c... p... ztrata na …

Renta

Krácení renty z důvodu nástupu na mateřskou

29.11.2018 - Dobrý den, mám dotaz. Manžel má chorobu z povolání a pobírá rentu, ale musí si …

Nárok na rentu Renta

Nárok na navýšení renty

22.11.2018 - Dobrý večer. V roce 1983 jsem utrpěl těžký pracovní úraz, kvůli kterému jsem od …

Nárok na rentu Renta

Zvýšení odečítání minimální mzdy z renty pojišťovnou

11.10.2018 - Dobrý den, pobírám ID. II.stupně + rentu z prac. urazu. Do evidence ÚP jsem se …

Renta Nárok na rentu

Jak se bránit při snížení renty

8.7.2018 - Reaguji na zhora uvedenou situaci V roce 2014 mi přiznali nemoc z povolání …

Nemoc z povolání Renta

Výplata náhrady za ztrátu na výdělku

9.5.2018 - Dobrý den,mám uznanou nemoc z povolání,vyplacené odškodnění,odstupné ve výši 12 …

Renta

Vyplacení renty pouze dvakrát ročně

27.3.2018 - Dobry den.Muze me byvaly zamestnavatel vyplacet rentu pouze dvakrat do …

Renta

Renta a minimální mzda

24.11.2017 - Dobrý den,pobírám rentu za nem z pov.u předchozího zamestnavatele .Nyní pracuji …

Renta

Krácení renty u dohody

19.6.2017 - Dobrý den dal jsem v práci výpověď dohodou na žádost zaměstnance ve skušební …

Renta