Pojišťovny: Opakované plnění pojišťovnou po autonehodě

Plnění pojišťovnou

Dobrý den. Upřesním svůj dotaz. V roce 2012 jsem byla poškozená při autonehodě. Mám trvalé následky a ID druhého stupně po této nehodě. Pojišťovna viníka již mě odskodnila. Prodělala jsem opakovaně operace zraněného kolene. Chci se zeptat jestli mohu žádat po pojišťovně další bolestné za operaci kterou jsem podstoupila v tomto roce. Stale jsou to operace po poranění po autonehodě. Děkuji Hronová

Dobrý den,

u některých typů poranění bolest vzniklá v souvislosti s každou další operací a hodnotí se jako nově vzniklá bolest. Záleží však na typu poranění, který máte.