Pojišťovny: Plnění za nemoc u půjčky

Plnění pojišťovnou

Jsem v pracovní neschopnosti od 27.8.2018 a na pojišťovnu jsem zaslala veškeré potřebné doklady 18.10.2018. Jedná se o plnění za nemoc u půjčky. Tedy, aby pojišťovna po dobu nemoci platila splátky na půjčku. Chci se zeptat od kdy je pojišťovna za mne tyto splátky platit. Do dnes nemám žádné vyřízeni. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

zodpovězení Vaší otázky závisí na Vaší konkrétní pojistné smlouvě a jejich smluvních podmínkách. Doporučujeme si tedy zmíněné dokumenty řádně prozkoumat, vznik práv a povinností smluvních stran, jakož i podmínky vzniku by v nich měly být jasně stanoveny. Ideálně kontaktujte pojišťovnu samotnou či svého pojišťovacího agenta a upřesněte si veškeré nejasnosti.

V případě, že budete na svých právech krácena, můžete si zadat případ u společnosti Vašenároky.cz, kde, v případě, že Váš nárok bude oprávněný, Vám můžeme pomoci s vymožením tohoto nároku.

S pozdravem,