Pojišťovny: Pojišťovna se odmítá vyjadřovat k úrazu

Odškodnění za úraz Krácení pojistného plnění u úrazu

Dobrý den, chtela bych se zeptat mam problem s pojistovnou Metlife. Muj syn mel v lednu uraz, popaleniny 2 stupne, 4 chirurgicke zakroky a celkem 8 dni hospitalizace. Bylo nam ale pouze vyplaceno za chirurgicke zakroky 2 tisice a za hospitalizaci 800 korun. Ve smlouve je ale jeste plneni za procenta povrchu popaleniny 2 stupne podle jejich tabulky ale to mi nevyplatily a ani za bolestny za body ale kdyz doktorka vypisovala papiry bylo nam receno ze si pojistovna boduje uraz sama. Nic neobodovali a k cele veci se nechteji vyjadrovat. Co mam tedy delat? Dekuji predem za vasi odpoved s pozdravem Janeckova

Dobrý den,

z Vašeho popisu nám vyplývá, že byste měli dostat vyplaceno více. Záleží samozřejmě na konkrétních podmínkách pojišťovny, kde jsou důležité zejména výluky z pojištění. Pojišťovnu určitě nadále urgujte a minimálně po ní chtějte vyjádření, pro případně z zamítnutá vyplacení pojistného plnění došlo. Pokud Vám bude pojišťovna i nadále odmítat plnění proplatit, určitě se můžete obrátit na naši společnost. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad