Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Úraz na tréninku a pojistné plnění

29.5.2018 - Dobrý den. Syn měl úraz na tréninku diagnóza s5260. Chtěla jsem se zeptat …

Krácení pojistného plnění u úrazu Odškodnění za úraz

Pojišťovna se odmítá vyjadřovat k úrazu

23.5.2018 - Dobrý den, chtela bych se zeptat mam problem s pojistovnou Metlife. Muj syn mel …

Odškodnění za úraz Krácení pojistného plnění u úrazu

Krácení pojistného plnění u pracovního úrazu

16.11.2017 - Dobrý den, Chci se zepta otec měl važný pracovní úraz a pojištění měl Flexi …

Krácení pojistného plnění Krácení pojistného plnění u úrazu

Krácení bolestného za pracovní úraz

30.6.2017 - Dobry den, V roce 2012 jsem mel pracovni uraz s jehoz nasledkem jsem v …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Nevyplacení celé částky u úrazu

8.5.2017 - Dobrý den , syn uzavřel dne 1.12.2016 pojistnou smlouvu.Pojištění nastaveno …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Proplacení pojistky za období nemocenské

30.1.2017 - Dobrý den,stal se mi úraz paty.Spadl jsem z žebříku a narazil si patu.Pop pár …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Nespokojenost s výší pojistného plnění

9.2.2017 - Dobrý den, nejsem spokojena s výší pojistného plnění. Ve smlouvě mám denní …

Krácení pojistného plnění u úrazu

Pojišťovna mi neuznala úraz

12.8.2016 - Dobrý den chtěl bych se zeptat . Stal se mi pracovni uraz pri manipulaci z …

Krácení pojistného plnění u úrazu