Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Neúměrné krácení pracovního úrazu pojišťovnou

1.11.2018 - Dobrý den. od pojišťovny K... jsem obdržel vyrozumívací dopis k pracovnímu …

Krácení pojistného plnění Plnění pojišťovnou

Nedostatečné pojistné plnění

7.5.2018 - Dobrý den, syn -13 let měl 9.12.2018 úraz - komunutivní intraartikulární …

Krácení pojistného plnění

Nárok z pojistky viníka při dopravní nehodě

13.4.2018 - Dobrý den, prosím o Vaši radu. Nebyla jsem viníkem dopravní nehody, do mého …

Krácení pojistného plnění

Krácení pojistného plnění u zničeného plotu

6.4.2018 - Dobrý den, při dopravní nehodě mi vozidlo viníka zničilo oplocení u domu včetně …

Krácení pojistného plnění Pojištění Dopravní nehody

Krácení pojistného plnění u pracovního úrazu

16.11.2017 - Dobrý den, Chci se zepta otec měl važný pracovní úraz a pojištění měl Flexi …

Krácení pojistného plnění Krácení pojistného plnění u úrazu

Porovnání přiznaného odškodnění

14.7.2017 - Dobrý den.Od roku 2006 mám uznané nemoc z povolání.Letos v březnu mi bylo …

Krácení pojistného plnění

Krácení plnění za náhradní vozidlo

10.7.2017 - Mám dotaz ke krácenému pojistnému plnění z povinného ručení. Škoda poškozenému …

Krácení pojistného plnění

Nevyplacení bolestného v plné výši

27.9.2016 - Dobrý den,pojišťovna mi odmítla vyplatit bolestné dle vyplněného formuláře mým …

Krácení pojistného plnění

Neproplacení PN

16.6.2016 - Mám pojistku Flexi a pojišťovna mi proplatila za úraz jen denní odškodné, ale …

Krácení pojistného plnění

Odvolání proti výši pojistného plnění

4.4.2016 - Dobrý den, zajímalo by mě do kdy se lze odvolat proti výši pojistného plnění u …

Krácení pojistného plnění

Krácení plnění při havárii

17.1.2016 - Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jak může pojišťovna krátit odškodnění, když mi …

Krácení pojistného plnění

Proplacení škody

3.12.2015 - Dobrý den. Přepravní služba P... poškodila při přepravě ze servisu TV (monitor)…

Krácení pojistného plnění