Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Po nehodě nemám dost finančních prostředků

12.12.2018 - Dobrý den. Měl jsem havárii na skútrů, kterou jsem ne zavinil. Nehoda se stala …

Pojištění Dopravní nehody

Zpětné nahlášení poškození vozu pojišťovně

4.12.2018 - Na karoserii mého osobního auta jsem objevila poškození z krupobití. V …

Pojištění Ostatní

Mohu současně použít pojistku proti vandalismu a srážky se zvířetem?

29.11.2018 - Dobrý den, srazil jsem při cestě domů srnku. Vše se vyřizuje správně, ale při …

Ostatní Pojištění

Jak se počítá výše bolestného

3.7.2018 - Dobrý den, pojišťovna Allianz, úraz se stal 22.12.2017, bolestné vyplaceno …

Bolestné Pojištění

Pojišťovna zdržuje dořešení dopravní nehody

20.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně lhůt u pojišťovny. 18.5.2018 do mě …

Pojištění

Pojištění nemovitosti i domácnosti a vlastní zavinění

24.5.2018 - Dobrý den, měl bych dotaz ohledně pojištění majetku. Mám pojištění nemovitos…

Plnění pojišťovnou Pojištění

Autoservis s předraženými opravami

24.4.2018 - Dobrý den, byla jsem účastníkem dopravní nehody, při které jsem při couvání …

Pojištění

Do kolika let mohu uplatňovat pracovní úraz

11.4.2018 - Dobrý den, do kolika let od ukončení pracovní neschopnosti způsobenou …

Pracovní neschopnost Pracovní úraz Pojištění

Krácení pojistného plnění u zničeného plotu

6.4.2018 - Dobrý den, při dopravní nehodě mi vozidlo viníka zničilo oplocení u domu včetně …

Krácení pojistného plnění Pojištění Dopravní nehody

Uplatňování škody u dvou pojistek

27.3.2018 - Dobrý den, Dcera při školním lyžařském výcviku upadla a rozřízla si koleno …

Úraz ve škole Pojištění

Ukončení smlouvy s pojišťovnou

24.11.2017 - Dobrý den, letos v květnu jsem měl úraz a 14mesicu nemocenská a nejsem s …

Pojištění

Dávky a penále za zdravotní pojištění

17.7.2017 - Dobrý den,2.1. jsem dostala výpověď ve zkušební době a to na 31.1. Ale 16.1, …

Pojištění

Zrušení zdravotního pojištění

5.5.2017 - Dobrý den, chtela bych zrusit me zdravotni pojisteni u Oborove zdravotni …

Pojištění

Uplatnění škody při zanedbání občanské povinnosti

30.1.2017 - Dobrý den, bydlím v družstevním bytě a nademnou bydlí lidé v podnájmu. Stalo …

Pojištění

Vadné čerpadlo, pojištění

1.7.2016 - Dobrý den. Můj dotaz se týká vadné elektrosoučástky - ovládání čerpadla ze …

Pojištění