Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Pojišťovna odmítá vyplácet rentu

28.6.2018 - Dobrý den,v roce 2002 jsem měl pr.úraz a byla mi amputována levá noha.Byl mi …

Renta Pracovní úraz

Do kolika let mohu uplatňovat pracovní úraz

11.4.2018 - Dobrý den, do kolika let od ukončení pracovní neschopnosti způsobenou …

Pracovní neschopnost Pracovní úraz Pojištění

Nárok na trvalé následky

27.7.2017 - Dobrý den. Chci se zeptat když se mi stal pracovní uraz zlomený prst na pravé …

Pracovní úraz

Nevyplacená úhrada za pracovní úraz

14.7.2017 - Dobrý den, potřebovala bych od Vás pomoct jak dál postupovat. Jedná se o …

Pracovní úraz

Krácení bolestného pro pochybení lékaře

26.6.2017 - Potřebuji poradit.Byla jsem uznána nemoci z povolání.Pan doktor mi dal za …

Pracovní úraz

Lhůta na doložení posudku o bolestném

7.6.2017 - Dne7.7.2016 jsem si zlomila v práci stehenní kost.Jsem stále v PN a nevím,kdy …

Pracovní úraz

Nárok za ztížení společenského uplatnění

7.6.2017 - Dobrý den, prosím o radu, zda je nárok uplatnění na ztížení společenského …

Pracovní úraz

Pozdní nahlášení pracovního úrazu

29.6.2017 - Dobrý den. Utrpěla jsem pracovní úraz který byl sepsán a uznán zaměstnavatelem.…

Pracovní úraz

Renta snížená o minimální mzdu

3.5.2017 - Dobrý den.Měl jsem pracovní úraz.Jsem hlášen na U.Práce,pobírám č.i.důchod s.1 …

Pracovní úraz

Hodnota 1 bodu při pracovním úraze

16.3.2017 - Dobrý den,syn měl pracovní úraz 13.7.2015,pojištovna bolestné vyplatili sazbou …

Pracovní úraz