Pojišťovny: Pojištění nemovitosti i domácnosti a vlastní zavinění

Plnění pojišťovnou Pojištění

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně pojištění majetku. Mám pojištění nemovitosti i domácnosti a zajímalo by mě jak je to když škodu způsobím nevědomě vlastní chybou. Zda pojišťovna toto akceptuje. Děkuji.

Dobrý den,

zde to zcela záleží na tom, jaké jsou pojistné podmínky pojištění, které máte sjednáno. Mnohdy však skutečně mezi výluky z pojištění patří v vlastní zavinění.

Pokud by pojišťovna odmítla plnit, vždycky se na nás můžete obrátit. Stačí zadat případ na našich webových stránkách k posouzení. Buď posoudíme, že skutečně se na konkrétní situaci pojištění nevztahuje, nebo Vám pomůžeme případ řešit. Zadat případ pak můžete zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad