Pojišťovny: Porovnání přiznaného odškodnění

Krácení pojistného plnění

Dobrý den.Od roku 2006 mám uznané nemoc z povolání.Letos v březnu mi bylo přiznané jednorázové odškodnění navýšené o 900 budu.ČP mi to podle jejich předpisů zkrátila na 163 bodů .Mám šanci na porovnání .Kooperativa podł informace vyplácí v celé výši .Dekuji

Vážená paní,

V případě, že nesouhlasíte s výpočtem, je třeba podat proti rozhodnutí pojišťovny odvolání. Pokud ani poté rozhodnutí pojišťovny nebude k Vaší spokojenosti, je třeba postupovat soudní cestou. V případě, že budete mít o tento postup zájem, neváhejte se obrátit na naši společnost, která Váš případ zdarma posoudí.

S pozdravem, Vaše nároky.cz