Zdraví: Úraz na tobogánu

Odškodnění za úraz

Dobrý den, v únoru se dceři stal úraz v aquaparku,sjela s tobogánu a dole bylo prý méně vody než obvykle,na skoro suchém povrchu se jí strhla noha zpátkya utrhla si úpon v noze,nikde nic nenahlásila,až mě v autě řekla že jí bolí noha ,protože mi bylo divné, že jede z bazénu tak brzy,netušila jsem ,že je to tak vážné ,druhý den jsme jely na pohotovost a tam si jí už nechaly,protože s tímto typem úrazu to jinak nejde.poté co byla propuštěna z nemocnice ,byla ještě skoro 6 týdnů doma......mohu se zeptat,jestli mám žádat o nějaké doškodnění.....když se to stalo volala jsem do bazénu,kde my bylo řečeno ,že nikdo z vedení není přítomen a že sjednají nápravu nebo zkonrolují vodu v dojezdové části tobogánu..mxslím,že by určitě bylo vidět na kamerovám záznamu,že dcera šla na tobogán v normálně a když z něho vylezla ,tak kulhala,kamarádka mi radí ,ať to nenchám jen tak,ale...proto se ptám zde,děkuji S pozdravem Š.

Dobrý den,

aquapark samozřejmě zodpovídá za škodu, která vznikla, pokud nedodržel bezpečnostní podmínky. Více o odškodnění za úraz v aquaparku si můžete přečíst v našem článku zde www.vasenaroky.cz/tipy-a-rady/odskodneni-aquaparky-a-koupaliste

O odškodnění určitě požádejte. Pokud aquapark chybu uzná, měla by mít Vaše dcera minimálně nárok na odškodnění bolesti. Problém však může nastat, když aquapark bude tvrdit, že k úrazu nedošlo popisovaným způsobem, nebo než se vůbec nestal v daném areálu. Je celkem nešťastné, že úraz nebyl nahlášen hned na místě, v takovém případě by bylo případné vymáhání odškodnění poměrně jednodušší.

Případ můžete zkusit zadat na naše webové stránky, aby naši právníci mohli posoudit, zda by bylo možné odškodnění za úraz získat. Právní posouzení je zcela zdarma. Případ můžete zadat zde www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

Jako případné důkazy Vám mohou sloužit svědci případně lékařské správy. Může top být samozřejmě i kamerový záznam, otázkou je, zda Vám jej aquapark poskytne.

Zpět do Zdraví