Pojišťovny: Vyplacení od pojišťovny

Plnění pojišťovnou

Dobrý den , pracovala jsem v Německu a marodila jsem od 10.04. do 30.6. Tedy víc jak 6 týdnu , můj zaměstnavatel mi řekl že poslední měsíc by mě měla vyplatit zdravotní pojišťovna , ale ještě mi nic nepřišlo. Proto bych se chtěla zeptat jak dlouho se čeká na peníze od zdravotní pojišťovny a jestli vše zařizuje zaměstnavatel nebo bych měla já sama .Děkuji

Vážená

jelikož se Váš pracovní vztah řídí Německým právem, bohužel nejsme schopni Vám dát kvalifikovanou odpověď na Váš dotaz.

S pozdravem, Vaše nároky