Pojišťovny: Výše pojistného při pracovním úrazu

Plnění pojišťovnou

Dobrý den , 26. 9. 2014 se mi stal prac. úraz. V Německu mi přejel vys. vozík levou nohu ,kde mi poranil kotník a palec,, mám trvalé následky a dostal jsem invalidní důchod 1stupně, asi před 14dni jsem poslal žadost na Českou pojištovnu ,Hodnocení ztíženíspolečenského uplatnění. Které jsem nechal potvrdit v nemocnoci kde mě ošetřovali a kde mi úraz ohodnotili na 3200bodů. pojištovna mi oznámila že mi zaplatí jen 200280kč. nějak tomu nerozumím ,když bod je 250kč, děkuji za odpověd a případnou pomoc,. Pavlík

Dobrý den,

Nárok zde máte zřejmě vyšší, pokud bylo takto ohodnoceno. Pokud Vám pojišťovna nebude chtít vyplatit plnou výši Vašeho nároku, zadejte si případ do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz

S podzravem