Pojišťovny: Žádání o plnění trvalých následků

Plnění pojišťovnou

Dobry den, v 12/2015 se mi stal uraz a letos v 1/2018 jsem byla na operaci. A jelikoz je to nasledek urazu, mela bych mit narok na plneni trvalych nasledku ale pojistovna mi napsala ze muzu zadat az po 3 letech od vzniku urazu, coz znamena 12/2018 a promlceci lhuta je do 12/2019. Jak je to s tou dobou? Opravdu mohu zadat az po trech letech nebo mohu jiz ted po dvou letech?

Dobrý den,

zde záleží na Vašich konkrétních pojistných podmínkách, nicméně se stává, že pojišťovny platí už dříve než za tři roky tzv. zálohové plnění, jelikož se trvalé následky už nějak nezmění.

S pozdravem,