Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel neproplatil nevybranou dovolenou

Dovolená Spor se zaměstnavatelem

Dobrý den, manžel před 3 měsici ukončil pracovní poměr(pracoval zde rok) a bývalý zamestnavatel mu doteď neproplatil nevybranou dovolenou. Co s tím? Děkuji za odpověd odpověď. S.

Dobrý den,

podobný dotaz jsme již v Právní poradně řešili. Dovoluji si Vás proto odkázat na stránku níže uvedenou.

https://www.vasenaroky.cz/poradna/proplaceni-dovolene-po-ukonceni-pracovniho-pomeru?t=dovolena

Prosím neváhejte zadat Váš případ k bezplatnému posouzení na našich stránkách.

S pozdravem,