Bezplatná právní poradna: Bydlení

Podíl z prodeje družstevního bytu

17.10.2018 - Dobrý den, kdysi jsem vyměnila svůj družstevní byt za dva, také družstevní, …

Družstevní byt Prodej nemovitosti

Přípojka k obecnímu vodovodu částečně vedená pozemkem

15.10.2018 - Prodala jsem dům, který jsem zdědila. Nyní mi přišel dopis od právničky nynější …

Dědictví Prodej nemovitosti

Vrácení domu po jeho zakoupení

1.5.2018 - Dobrý den.Prosím, rád bych se poradil o svých možnostech a dalších krocích: …

Prodej nemovitosti

Věcné břemeno a prodej domu

8.2.2018 - Dobrý den,měl bych dotaz ohledně věcného břemene doživotí.Mám toto břemeno za …

Prodej nemovitosti

Lživé informace v kupní smlouvě

14.7.2017 - dobrý den,dcera žijící v zahraničí koupil chatu,já-matka jsem pověřena …

Prodej nemovitosti

Poplatek za revitalizaci

6.6.2017 - Dobrý den, prodávám družstevní byt a kupující si byt chce převést do osobního …

Prodej nemovitosti

Zpět do Bydlení