Pojišťovny: Krácení pojistného plnění u zničeného plotu

Krácení pojistného plnění Pojištění Dopravní nehody

Dobrý den, při dopravní nehodě mi vozidlo viníka zničilo oplocení u domu včetně zděných cihlových sloupků a podezdívky. Nový plot ve stejném rozsahu a provedení stál 33tis, pojišťovna uznala nárok pouze na 21tis. Jaké mám obrané prostředky? Děkuji

Dobrý den,

jestliže Vám pojišťovna krátila pojistné plnění, určitě se braňte. Proti rozhodnutí pojišťovny se můžete odvolat. Pokud pojišťovna bude i nadále odmítat vyplatit zbytek odškodnění, určitě se na nás obraťte. Naši právníci Vám pomohou peníze od pojišťovny získat. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad