Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Pojišťovna odmítla vyplatit peníze za úraz

2.7.2018 - Dobrý den, Potřeboval bych radu přítelkyně měla úraz a marodila dva měsíce …

Neplnění pojišťovny

Zamítnuté plnění u rizikového těhotenství

4.8.2017 - Dobrý den, jsem na neschopence z duvodu rizikového tehotenstvi. Pojistku mám …

Neplnění pojišťovny

Nevyplacení pojistek při přechodu k jiné pojišťovně

6.6.2017 - Dobrý den.Potřeboval by jsem poradit jak dál postupovat s Pojištovnou České …

Neplnění pojišťovny

Neplnění pojišťovny z důvodu chybné diagnózy

10.5.2017 - Dobrý den,měl jsem pracovní úraz a můj ošetřující lékař mi do zprávy pro …

Neplnění pojišťovny

Pojišťovna ignoruje urgence poškozeného

26.4.2017 - Kamion nezvládnul zatáčku a poničil mi plot se zabetonovanými železnými sloupky …

Neplnění pojišťovny

Odmítnuté plnění pojišťovnou z důvodu promlčení úrazu

31.3.2017 - Dobrý den Mám problém s plněním u úrazové pojistky která je uzavřena u České …

Neplnění pojišťovny

Úraz na dětském táboře

16.2.2017 - Dobrý den ,chtěla bych se zeptat.Syn si zlomil na letním dětském táboře ruku …

Neplnění pojišťovny

Neproplacení nemocenské pojišťovnou

30.11.2016 - Dobry den, mám pojištění na nemocenskou u kooperativy. Kolem roku jsem marodil …

Neplnění pojišťovny

Neproplacení pojištění pro ženy

17.11.2016 - Přítelkyně má pojištění pro ženy od ČSOB. Když se teď dostal z rakoviny …

Neplnění pojišťovny

pojišťovna neuznává úraz

10.11.2016 - Dobrý den, přítel má životní pojistku u pojišťovny Uniqa a stal se mu uraz že …

Neplnění pojišťovny

Zamítnutí plnění u rizikového těhotenství

27.9.2016 - Dobrý den, jsem na neschpence rizikovém těhotenství a moje pojištovna Allianz, …

Neplnění pojišťovny

Pojištění proti neschopnosti splácet

22.10.2015 - syn měl uzavřené pojištění proti neschopnosti splácet půjčku.V důsledku …

Neplnění pojišťovny