Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Je úraz ve škole pracovní úraz?

25.6.2018 - Dobrý den, je úraz ve škole hodnocen jako pracovní úraz? Jakou hodnotu bodu by …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz ve školce způsobený jinou osobou

24.5.2018 - Dobrý den, mám na vás velkou prosbu o radu, dostala jsem na vás kontakt že jste …

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole Pojišťovna nevyplatila pojistné

Školní úraz a nedostatečné plnění pojišťovnou

20.4.2018 - Dobrý den, prosím o radu při bodovém ohodnocení školního úrazu. Syn měl na …

Plnění pojišťovnou Odškodnění za úraz ve škole

Úraz v tělesné výchově, přepočet bodů

11.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Mela jsem ve škole v tělesné výchově úraz.Dist…

Odškodnění za úraz ve škole Bolestné

Úraz ve škole způsobený údajnou nekázní

10.4.2018 - Dobrý den, Chci se zeptat - syn měl 14.2. školní úraz,o přestávce si zlomil …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz na školní akci

10.11.2016 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na pár otázek. Kolik Kč činí jeden bod …

Odškodnění za úraz ve škole

Nerozumím požadavkům likvidátora

12.8.2016 - DOBRÝ VEČER potřebuju poradit: jmenuji se Lukáš.Kauer dat.nar. 16.07.1992. …

Odškodnění za úraz ve škole

Hodnota bodu při úraze

17.2.2016 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat na hodnotu bodu při úraze, který měla dcera ve …

Odškodnění za úraz ve škole