Bezplatná právní poradna: Stát

Špatné vyměření výživného na děti soudem

29.10.2018 - Dobry den jen se chci zeptat bylo mi dano soudem ze mam platit vyzivne za deti …

Soud

Napravení pochybení soudu

10.10.2018 - Je soud (dříve notářství) povinen sám napravit své pochybení ? Jedná se o …

Soud Odškodnění Pochybení úřadu Náhrada škody

Pochybení soudu

14.7.2017 - Soudila jsem se v CR se svym byv.manzelem.Soud mi rozhodl ohledne SJM rozsudek …

Soud

Odškodnění za průtah v soudím řízení

19.4.2017 - Dobrý den, potřebuji konzultace ohledně možnosti žádat odškodnění za průtah …

Soud

Nárok na vyplacení úroků za špatné rozhodnutí soudu

9.2.2017 - Podal jsem jako pozůstalý žalobu na jednu nemocnici kvůli úmrtí pacienta, na …

Soud

Soudní poplatek

20.5.2016 - Dobrý den,v prosinci jsem na vyzvání soudu zaplatil soudní poplatek,ale dodnes …

Soud

Zpět do Stát