« ZPĚT
Realitní kanceláře

Realitní kanceláře

Nevrátila vám realitní kancelář rezervační poplatek?

Chcete-li si pronajmout či koupit byt nebo dům, který jste si našli přes realitní kancelář, musíte ve většině případů složit tučný rezervační poplatek. Realitní kancelář ovšem někdy odmítá rezervační poplatek vrátit, pokud jste od koupě či pronájmu odstoupili a má spoustu důvodů, proč by si vaše peníze měla nechat. Nevrácení rezervačního polatku je však často nezákonné.

Realitní kanceláře mnohdy neoprávněně vydělávají i na nesmyslných smluvních pokutách či jiných nekalých praktikách. Obětmi jsou mnohdy navíc nejen kupující, ale i prodávající.

Braňte se! U nás za právníka neplatíte

Jestliže vám realitní kancelář nevrátila rezervační poplatek, nenechte si to líbit a obraťte se na nás a naše právníky. Získáme vaše peníze zpět!

Váš případ zdarma posoudíme, navíc u nás neplatíte žádné poplatky a právníka zaplatíme za vás! Naší jedinou odměnou je provize 5 – 25 % ze získané částky POUZE v případě vyhraného sporu. Přesvědčte se sami, podívejte se na náš CENÍK a JAK TO FUNGUJE.

Zadejte případ k posouzení zdarma

Pro odeslání případu je nutné projít všechny 4 kroky zadávacího formuláře. Video návod ZDE.

1. Základní informace
2. Výběr oblasti případu
3. Popis případu
4. Přílohy
1/4
 
Ochrana proti robotům (přepište do políčka níže)*
CAPTCHA code

* povinné údaje
Pondělíček a Osvaldová

Vaše práce byla profesionální po všech stránkách. Veškeré informace mezi Vámi a námi probíhaly velice intenzivně. Byli j… více

Michaela L.

Děkujeme společnosti Vašenároky.cz za kladné vyřízení naší reklamace týkající se nevráceného rezervačního poplatku. Ačko… více

Zdeněk Novák

Chtěl bych Vám poděkovat za včasné a pro mne bezproblémové vyřešení mého případu. Byl jsem velice spokojen. Děkuji.… více

Videoprůvodce

Ikona Máte zájem o zasílání aktualit, tipů a rad?

Najdete nás v těchto médiích:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNEKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNEŘIOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Spinner