Bezplatná právní poradna: Pojišťovny

Pojistná smlouva přes telefon

8.11.2018 - Pojistná smlouva přes telefon neseriozní jednání, nechtěli nejdříve zaslat …

Vypovězení pojistné smlouvy

Pojištění psa na léčebné výlohy

24.10.2018 - Dobrý den. Měli jsme pojištěného psa na léčebné vylohy.. Pojistitel nám dal …

Vypovězení pojistné smlouvy Plnění pojišťovnou

Vypovězení smlouvy pro vysoké škodné

26.4.2017 - Dobrý den, pojišťovna mi vypověděla smlouvu o pojištění odpovědnosti při …

Vypovězení pojistné smlouvy

Vrácení pojistného

9.3.2016 - V internetovém bankovnictví jsem při žádosti o půjčku zaškrtnul pojištění …

Vypovězení pojistné smlouvy

Výpověď pojistné smlouvy

19.11.2015 - Dobrý den. V roce 2009 jsme u pojišťovny Slavia uzavřeli smlouvu na rodinné …

Vypovězení pojistné smlouvy

Výpověď od pojišťovny

21.1.2016 - Dobrý den,potřebuji poradit, zda je možné se odvolat proti výpovědi, kterou …

Vypovězení pojistné smlouvy