Bezplatná právní poradna: Bydlení

Pronajímatel požaduje potvrzení kauce, které nikdy nevydal

26.10.2018 - Dobrý den, pronajímatel mi nechce vrátit kauci. Vyžaduje potvrzení, které mi …

Vrácení kauce Kauce

Zaplacení jistoty v domově s pečovatelskou službou

11.10.2018 - Dobrý den. Matka žila v domově s pečovatelskou službou a musela složit jistotu …

Dědictví Kauce

Odmítnutí převzetí bytu a nevyplacení kauce majitelem

10.10.2018 - Dobrý den, Dostala jsem výpověď z bytu k 30.6 s tříměsíční výpovědní lhůtou. …

Nájemní smlouva Kauce Vrácení kauce Pronajatý byt Výpovědní lhůta

Vrácení kauce bez podepsání smlouvy

10.10.2018 - Dobrý večer. Mám dotaz, chtěli jsme si pronajmout byt a dali jsme už nějakou …

Kauce Vrácení kauce Nájemní smlouva

Kauce ponížená o náklady na vymalování bytu

10.7.2018 - Dobry den, pronajimatel se vraci do bytu, ktery bude rekonstruovat. Dohodli sme …

Kauce Pronajatý byt

Krácení kauce z důvodu oprav bytu

10.7.2018 - Dobrý den, pronajimatelka nám ztrhla z kauce nějaké opravy (za tisíce, a …

Kauce

Lhůta na navrácení jistoty

13.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat na informace ohledně vrácení kauce bytu …

Kauce

Srážka z kauce

5.6.2018 - Dobrý den, ke dni 30.6.2018 jsem se s majitelkou bytu dohodl na ukončení nájmu …

Kauce

Lhůta pro navrácení jistiny

4.6.2018 - Dobry den, Ukončila jsem nájemní smlouvu k poslednímu breznu a bylo mi řečeno …

Kauce Vrácení kauce

Zhodnocení jistiny

31.5.2018 - Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně nájemní smlouvy a NOZ. S …

Pronajatý byt Kauce

Může pronajímatel chtít za škodu vyšší částku než je kauce?

21.5.2018 - Dobry den mam jednoduchy dotaz mel jsem pronajaty byt slozil jsem 20 000 kauci …

Kauce Pronajatý byt

Neuhrazená kauce

4.12.2017 - Dobrý den, pronajímam byt a podepsala jsem s nájemníky nájemní smlouvu s tím, …

Kauce

Nedodané vyúčtování a kauce

27.7.2017 - Dobrý den,ukončily jsme najem 1.6.2017 a doted nemame vyuctovabi za 2016 a …

Kauce

Nevrácení kauce kvůli zašedlé zdi

14.7.2017 - Dobrý den muže majitelka bytu který jsem měla v pronajmu pri vraceni kauce říci …

Kauce

Neoprávněné požadování kauce

3.3.2017 - Dobrý den,měla bych tento dotaz.Přítel bydlí již rok v podnájmu.Platil …

Kauce

Zpět do Bydlení