Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nemocenské dávky při smlouvě na dobu určitou

3.12.2018 - Chtela jsem se jeste zeptat mam pracovni smlouvu do konce roku,jak to bude s …

Nemocenské dávky

Nenastoupení do práce z důvodu úrazu

10.10.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel se zaměstnancem uzavřel pracovní smlouvu od 1.10.2018, …

Nemocenská Nemocenské dávky

Nemocenská a výpověď

6.12.2017 - Zaměstnavateli byla podána výpověď z mé strany, která nabude platnosti …

Nemocenské dávky

Nemocenské dávky na jinou adresu

23.11.2017 - Dobry den,mohu si nechat zasilat nemocenske davky i na jinou adresu nez je muj …

Nemocenské dávky

Termín výplaty nemocenských dávek

27.7.2017 - Dobrý den. Prosím o sdělení, kdy se vyplácí nemocenské dávky, myslím termín …

Nemocenské dávky

Odškodnění za nevyplacené nemocenské dávky

20.7.2017 - Dobry den,chci se zeptat diky zaměstnavateli nemam od 2.5.žádné nemocenske …

Nemocenské dávky

Výplata nemocenské po ukončení PP

20.7.2017 - Dobrý den, bylo mi doručeno ukončení pracovního poměru ve zkušební době, jsem …

Nemocenské dávky

Vyplácení nemocenských dávek

24.5.2017 - dobrý den v jaké době je povinna Česká správa sociálního zabezpečení vyplatit …

Nemocenské dávky

Nárok na nemocenskou při skončení pracovního poměru

24.5.2017 - Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat když my skončila pracovní smlouva k 30.4.17 …

Nemocenská Nemocenské dávky

Vyplacení nemocenské

16.5.2017 - Jsem v pracovní neschopnosti od 9.2.2017 první nemocenská mi přišla 16.3.2017 . …

Nemocenské dávky

Nemocenské dávky ve zkušební lhůtě

8.5.2017 - Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat na vyplácení nemocenské dávky při ukončení …

Nemocenské dávky

Rozsah a termíny vyplácení marodného

8.5.2017 - marodim tak malo ze se musim všude ptat jak se vyplaci marodne a to v jakem …

Nemocenské dávky

Nemocenské dávky po skončení doby určité

8.5.2017 - Dobrý den, měla jsem smlouvu na dobu určitou do 28.2.2017, nemocenskou jsem …

Nemocenské dávky

Zrušení nemocenských dávek

10.5.2017 - prosim vas potrebuji poradit pracovni smlouva mne skoncila 16.12.2016. A …

Nemocenské dávky

Čerpání nemocenských dávek s pobíráním invalidního důchodu

19.4.2017 - Pobírám invalidní důchod. Zároveň pracuji ve státní správě na plný pracovní …

Nemocenské dávky