Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nárok na stravenku

6.12.2018 - Dobrý den, mám prosím nárok na stravenku při odpolední směně, od dvou do 22.00, …

Nárok na stravenky

Příplatky za práci v noci

2.11.2018 - Dobrý den, dělám pod agenturou a ve smlouvě nemám napsané příplatky za noční …

Příplatky Nárok na stravenky

Stravenky za přesčas v neděli

23.5.2018 - Pracuji od pondělka do pátku a mám stravenky, zaměstnavatel požaduje přesčas v …

Nárok na stravenky

Vydávání stravenek

17.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s vydáváním stravenek - resp. …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky, když nechodím do práce

10.4.2018 - Dobrý den, dne 31.1.2017 jsem podepsala výpověď dohodou k 28.2.2018 kvůli …

Nárok na stravenky

Stravenky placené v hotovosti

5.3.2018 - Dobry den.Zamestnavatel nam dava stravenky a nez je dostaneme musime si …

Nárok na stravenky

Nárok na stravné

22.2.2018 - Pracuji od 14.7.2014 ve firmě jako obchodní zástupce s pravidelným pracovištěm …

Nárok na stravenky

Stravenky při práci na dohodu

29.6.2017 - Mám nárok na stravenky-pracuji jako zástup za kolegyni celý měsíc na Dohodu o …

Nárok na stravenky

Stravenky při polovičním úvazku

23.6.2017 - Dobrý den, potřebovala bych se zeptat jak je to s poskytováním stravenek při …

Nárok na stravenky

Stravenky za odpracované hodiny

15.6.2017 - Dobry den,chtela bych se zeptat ,za kolik odpracovanych hodin je narok na …

Nárok na stravenky

Využití stravenky za kolegu na dovolené

19.4.2017 - Dobrý den, prosím o informaci zda mají zaměstnanci, kteří pracují na 20 hodin …

Nárok na stravenky

Stravenky při delší pracovní směně

28.4.2017 - Je nárok na stravenku stejný při směně delší než 8 hodin, tzn. při směně 8 i …

Nárok na stravenky

Přislíbení stravenek až po zkušební době

19.4.2017 - Dobrý den. Nastoupila jsem do zaměstnání a prý mám nárok na stravenky až po …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky ve zkušební době

19.4.2017 - Dobrý den, chci se zeptat jestli mi může zaměstnavatel odepřít nárok na …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky při práci z domu

31.3.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda při práci z domu (home office) je nárok …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky ve výpovědní lhůtě

16.3.2017 - Je narok na stravenky pokud je pracovnik ve dvou mesicni vypovedi,protoze byl …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky v nepřetržitém provozu

16.3.2017 - Jaký je nárok na stravenky u zaměstnance pracujícího v nepřetržitém provozu v …

Nárok na stravenky

Nevydané stravenky

16.2.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám postupovat, když mi zaměstnavatel …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky při pracovním úrazu

9.2.2017 - v pracovním ůrazu pobíraní stravenek.Dékuji J.P

Nárok na stravenky

Neoprávněné zadržování stravenek

8.2.2017 - Dobrý den mám dotaz ohledně stravenek jestly mi mužou zadržet stravenky za …

Nárok na stravenky

Nárok na stravenky ve výpovědní lhůtě

13.1.2017 - Dobrý den, prosím o radu. U zaměstnavatele jsem podala výpověď, kdy jsem nyní …

Nárok na stravenky

Srážka ze mzdy na stravenky

16.12.2016 - Dobrý den, zaměstnavatel nám dle pracovní smlouvy poskytuje stravenky. Dnes …

Nárok na stravenky

Odečítání plné ceny za stravenky

25.11.2016 - Dobrý den,přítel dostává stravenky od zaměstnavatele v hodnotě 80kč... ze mzdy …

Nárok na stravenky

Délka směny a stravenky

17.10.2016 - Jak dlouhá musí být směna, abych měl nárok na stravenku?

Nárok na stravenky

Nárok u zaměstnavatele na stravenky

23.8.2016 - Dobrý den, měla bych dotaz, přítel odpracoval v červenci 9 pracovních dní z …

Nárok na stravenky

Využití stravenek

26.8.2016 - Dobrý den. Pracuji v obch.řetezci, ve kterém mám nárok na šedesáti korunovou …

Nárok na stravenky

9.6.2016 - Potřebovala bych informaci o nároku na stravenky. Zaměstnavatel poskytuje …

Nárok na stravenky