Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Svátky a víkendy jsou propláceny jednou za půl roku

29.11.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pracuji ve 2 směnném provozu a zaměstnavatel …

Příplatky Státní svátek

Nemám příplatky za soboty, neděle a svátky

13.11.2018 - dobrý den dělám pod agentůrou a mam jak pracovní smlouvu, tak dohodu, je to …

Příplatky Pracovní smlouva

Příplatky za práci v noci

2.11.2018 - Dobrý den, dělám pod agenturou a ve smlouvě nemám napsané příplatky za noční …

Příplatky Nárok na stravenky

100% příplatek za státní svátek?

1.11.2018 - chtěla jsem se zeptat. Dne 28.10.2018 svátek - neděle.jsem byla v práci od 14 …

Státní svátek Příplatky

Nárok na příplatky za víkendy

15.10.2018 - Dobrý den, dělám nepřetržitý provoz. Směny máme sestavené dva dny ranní, dva …

Příplatky Náhrada mzdy

Příplatek za sobotu a neděli při 12ti hodinových směnách

4.6.2018 - Za kolik hodin mě náleží příplatek v sobotu a neděli při 12hodinových směnách? …

Příplatky

Pracovní cesta a příplatek

31.5.2018 - Pracovník je vyslán na služební cestu. Vyjíždí v 5.00 hodin a vrací se v 19.30 …

Příplatky

Proplacení svátku v neziskové organizaci

28.5.2018 - Dobrý den y pracují u neziskové organizace na 0,7 úvazku a zaměstnavatel mi …

Pracovní smlouva Státní svátek Příplatky

Příplatek za práci ve státní svátek

1.5.2018 - Dobrý den. Mám dotaz ohledně zaplacení svátku.Dne 1.5.2018 má manžel v …

Státní svátek Příplatky

Příplatky za noční a práci o víkendu

1.5.2018 - Dobrý den,mám problém s příplatkama.Dělám u soukromé bezpečnostní agentury v …

Státní svátek Příplatky

Rizikové příplatky na pracovišti z důvodu úložiště zbraní

26.4.2018 - Dobrý den, můj dotaz se týká změn které probíhají na našem pracovišti,kterým …

Příplatky

Nárok na příplatek za víkendové směny

20.4.2018 - Dobrý den, mám pracovní smlouvu na 6 hodin práce denně (120měsíčně) a hodinovou …

Příplatky

Příplatky za noční směny, za víkend a státní svátek

12.4.2018 - Dobrý večer, pracuji na recepci hotelu, kde je nepřetržitý provoz. Mám dvě …

Příplatky Státní svátek

Přesunutí směny na víkend

12.4.2018 - Dobrý den, v době Velikonoc měla naše firma odstávku výroby a tím pádem jsme …

Příplatky

Příplatek za svátek při turnusových směnách

6.4.2018 - Dobrý den,pracuji v turnusových směnách (týden práce,týden volna).Pobírám fixní …

Státní svátek Příplatky

Příplatky za práci v hlučném prostředí

31.8.2017 - Dobrý den,dělám ve firmě kde se vyrábí filtrační kanistry do kterých se sype …

Příplatky

Odměna za práci navíc

20.7.2017 - dobry den chtela bych ze zeptat jestli ma zamestnanec narok na odmenu nebo …

Příplatky

Příplatky při práci na dohodu

19.6.2017 - Dobrý den. Pracuji na DPP. Sjednanou odměnu mám ve výši 100,-Kč / hodinu. …

Příplatky

Nárok na příplatky o víkendu a ve svátek

6.6.2017 - Dobrý den, dělám 12. hodinové směny 4. dny 4.dny volna raní a noční mám nárok …

Příplatky

Neobdržení garantované prémie

4.5.2017 - Dobrý den, mám dotaz od 11/2015 jsem pracoval ve společnosti BauMax CHomutov …

Příplatky

Příplatek za práci v nepřetržitém provozu

3.5.2017 - Mám pravní nárok na příplatek v nepřetržitém provozu,dělám 12 h směny

Příplatky

Mzda a příplatky za státní svátky při práci v cizině

19.4.2017 - Dobrý den, mám dotaz: od firmy jsem byl vyslán na montáž do Ruska, jak se …

Příplatky

Nárok na diety při jízdě do zahraničí

19.4.2017 - Dobry den mam dotaz jsem zamesnani u dopravni firmy kde jezdim firemnim …

Příplatky

Rizikový příplatek při práci na pitevně

20.3.2017 - Dobrý den, jako dokumentátor - zapisovatel, chodím psát na pitevnu, kde …

Příplatky

Zaměstnavatel odmítá vyplatit diety

9.2.2017 - Dobry den,v cervenci jsem dostal od zamestnavatele vypoved. odmital mi vyplatit …

Příplatky

Zpětné vyplacení příplatků zaměstnavatelem

5.1.2017 - Dobrý den, pracuji ve firmě kde je zvýšený hluk a máme nárok na příplatky …

Příplatky

Stržení odměn v případě návštěvy lékaře

25.11.2016 - Dobrý den,mám dotaz - v zaměstnání nás nutí,v případě návštěvy lékaře, brát si …

Příplatky

Zrušení vánočních prémií

8.11.2016 - Dobrý den, dostala jsem od své nadřízené vytýkací dopis, že pro opakované …

Příplatky

Příplatky za rizikovou práci

27.6.2016 - Před 6ti lety převzala naší firmu nová firma.Okamžitě zrušila příplatky za …

Příplatky