Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Placené volno z důvodu hlídání dítěte

11.10.2018 - Dobrý den, syn potřebuje volno na hlídání 2 leté dcery, poněvadž manželka jede …

Placené volno Rodičovská

Rušení pobočky při rodičovské

8.7.2018 - Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené, se zaměstnavatelem jsem byla domluvena …

Rodičovská

Výpověď pro nadbytečnost po návratu z rodičovské dovolené

29.6.2018 - Dobrý den, dceři končí rodičovská dovolená 10.7.2018 a stávající zaměstnavatel …

Rodičovská Nárok na odstupné

Zdravotní problémy jako důvod k odmítnutí uzavření pracovní smlouvy

14.6.2018 - Dobrý den. Prosím Vás, chci se zeptat..nastupuji v průběhu rodičovské dovolené,…

Rodičovská Lékařská prohlídka

Jiná pracovní smlouva po návratu z rodičovské

30.5.2018 - Dobrý den, Chci se vratit po rodičovské dovolené zpět do práce, kde mám …

Rodičovská

Jiná práce po návratu z rodičovské

30.5.2018 - Zaměstnavatel před mým návratem z rodičovské dovolené vymyslel, že mě sice …

Rodičovská

Nárok na dovolenou při rodičovské dovolené

5.3.2018 - Dobrý den, na kolik dní dovolené budu mít nárok za rok 2017 a 2018? Nastoupila …

Rodičovská Dovolená

Návrat po rodičovské dovolené

23.11.2017 - Dobrý den, mám dotaz ohledně dovolené. 1.10.2017 jsem se vrátila po rodičovské …

Rodičovská Dovolená

Neplacené volno po rodičovské dovolené

16.11.2017 - Dobrý den, po tříleté rodičovské dovolené jsem zažádala o neplacené volno, to …

neplacené volno Rodičovská

Neoprávněně vyžadované osobní informace

26.4.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Před 3měsíci se mě zaměstnavatel ptal, jestli …

Rodičovská

Nezařazení na původní místo po mateřské dovolené

31.8.2016 - Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jaké mám práva a povinnosti vůči zaměstnav…

Rodičovská