Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nárok na dovolenou ve zkušební době a vrácení nákladů na zdravotní prohlídku

27.11.2018 - Dobrý den, jsem ve zkušební době a potřebovala bych volno na přestěhování.Zaměs…

Dovolená Lékařská prohlídka

Počet propustek k lékaři za měsíc

14.11.2018 - Krásný den....chci se zeptat,zda je zákonem danné,kolik propustek za měsíc musí …

Lékařská prohlídka

Musím napracovat půl hodiny na oběd při lékařském vyšetření?

14.11.2018 - Dobrý den, mám pružnou pracovní dobu a v práci musím být přítomna od 8:00 do …

Lékařská prohlídka

Proplacení návštěvy u lékaře

22.10.2018 - Dobrý den, mám dotaz ohledně propustky k lékaři z práce. normálně si je neberu, …

Lékařská prohlídka

Proplacení propustky při práci na směny

15.10.2018 - Dobrý deň, mám nárok na preplatenie propustky ak pracujem na smeny a bola som …

Lékař Lékařská prohlídka

Doprovod dítěte k lékaři

10.10.2018 - prosím o informaci ohledně nároku zaměstnance k doprovodu dítěte k lékaři, kon…

Lékařská prohlídka Lékař Vyplácená mzda

Kolik se platí za propustku k lékaři

8.7.2018 - Zajímá mě kolik se platí za propustku k lékaři. 100%, nebo mínˇ?

Lékařská prohlídka

Proplacení doby ošetření u lékaře

8.7.2018 - Dobrý den.Zaměstnavatel mi odmítá proplatit dobu ošetření u lékaře, s odůvodněn…

Lékařská prohlídka

Zdravotní problémy jako důvod k odmítnutí uzavření pracovní smlouvy

14.6.2018 - Dobrý den. Prosím Vás, chci se zeptat..nastupuji v průběhu rodičovské dovolené,…

Rodičovská Lékařská prohlídka

Žádost o výstupní prohlídku v době dovolené

28.5.2018 - Dobrý den, může mě nadřízená osoba poslat na výstupní prohlídku v době řádné …

Lékařská prohlídka Dovolená

Proplacení propustky při doprovodu dospělé dcery k lékaři

11.5.2018 - Dobrý den, jela jsem s dcerou na kontrolu k lékaři a zaměstnavatel mi odmítá …

Lékařská prohlídka

Nezbytná doba na provedení lékařského zákroku

2.5.2018 - Dobrý den. Stále čtu ohledně doprovodu a dobe nezbytne a jestli uvedené úkony …

Lékařská prohlídka

Nárok na placenou propustku z důvodu doprovázení vnuka k lékaři

20.4.2018 - Dobrý den, má babička (zaměstnanec) právo na placenou propustku, když půjde se …

Lékařská prohlídka

Nárok na propustku k lékaři

8.4.2018 - Dobrý den, prosím o radu. Jsem po operaci a nechávám si ukončit neschopenku,ale …

Lékařská prohlídka

Nárok na proplacení nákladů u lékaře

27.3.2018 - Jsem duchodce a pracuji u firmy jako řidč na dohodu o provedení práce.Byl jsem …

Lékařská prohlídka

Krácení dovolené kvůli návštěvě lékaře

20.2.2018 - Může zaměstnavatel krátit dovolenou z důvodu návštěvy lékaře?

Dovolená Lékařská prohlídka

Proplacení výpisu z lék. dokumentace zaměstnavatelem

2.1.2018 - Proplácí zaměstnavatel kromě poplatku za vstupní prohlídku také výpis z …

Lékařská prohlídka

Náklady za vstupní lékařskou prohlídku za zaměstnance

24.11.2017 - Má zaměstnavatel právo na úhradu nákladů za vstupní prohlídku + odborné …

Lékařská prohlídka