Bezplatná právní poradna: Pojištění automobilu

Může mi pojišťovna krátit plnění?

6.11.2018 - Dobrý den měl jsem nehodu a nyní jsem dal vozidlo do servisu na opravu z …

Krácení pojistného plnění Ostatní

Vypovězení pojistné smlouvy na automobil

15.10.2018 - Dobrý den, dne 12.11.2017 ve 21:15 hod. jsme uzavřeli pojistnou smlouvu na …

Ostatní

Žádost o doplacení špatně naúčtované faktury

10.7.2018 - V listopadu 2017 jsem v servisu zaplatila 700 kč za výměnu pneu. V dubnu 2018 …

Úhrady oprav

Totální škoda na automobilu

10.7.2018 - Dobrý den, cestou domu z dovolené se nám stala dopravní nehoda. Pro mě …

Totální škoda

Odškodnění po havárii automobilu s propadlou technickou

28.6.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, mel jsem dopravní nehodu., když vynik nedobrzdil a …

Odškodnění

Vypovězení smlouvy na pojištění vozidla

14.6.2018 - Dobrý den mam dotaz vypověděl jsem smlouvu na pojištění vozidla.Která měla být …

Vypovězení pojistné smlouvy

Zapůjčení vozidla po totální škodě

13.6.2018 - Dobrý den. Potrebuji prosím poradit. Dne 31.5.2018 cestou k lékaři jsem byl …

Totální škoda

Vypovězení povinného ručení pojišťovnou

24.5.2018 - Dobrý den, mám dotaz. byla mi pojišťovnou vypovězena pojistka na auto POV dána …

Pojištění automobilu

Zakoupení vozidla od soukromého prodejce

21.4.2018 - Dobry den, 26.3. Jsem zakoupila vuz od sokroumeho prodejce. Jedna se o Seat, …

Reklamace automobilu

Proplacení náhradního vozidla po dopravní nehodě

9.4.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to s proplacením náhradního vozidla, …

Nárok na náhradní vozidlo Dopravní nehody

Odškodnění trvalých následků po autonehodě

9.4.2018 - Dobry den,mel bych dotaz,jake kroky mam poskytnout pri zadani trvalych nadledku …

Odškodnění za úraz Dopravní nehody

Nejsem viník při dopravní nehodě

9.4.2018 - Na co všechno mám nárok, když nejsem viník při dopravní nehodě a auto je …

Dopravní nehody Krácení pojistného plnění Totální škoda Pojištění automobilu

Nepojištěný řidič naboural dvě auta

8.4.2018 - Dobrý den. Nepojištěný řidič nám naboural před domem dva vozy. Jedno už nám …

Totální škoda

Krácení pojistného plnění u auta na úvěr

6.4.2018 - Alianz určila zbyt.cenu vozu seat ibiza r.v.2012 na 47000 kč, tuto odečetla od …

Krácení pojistného plnění u vozidel Dopravní nehody

Krácení pojistného plnění a zakoupení nového vozidla

6.4.2018 - Dobrý den, stal jsem se obětí autonehody, auto na odpis, pojišťovna vyčíslila …

Krácení pojistného plnění Krácení pojistného plnění u vozidel

Totální škoda na vozidle

27.3.2018 - Dobrý den. prosim když mi likvidator zdelil že moje auto po nehode je totalní …

Totální škoda

Náklady na nové auto z pojistky

5.3.2018 - Prosím, přeji pěkný den. Po havárii jsem přišla o auto. Viníkova pojišťovna mi …

Plnění pojišťovnou

Zaplacení škody za nehodu

4.12.2017 - Dobrý den, měl jsem drobnou nehodu, couvl jsem do auta, které dotyčný zaparkova…

Dopravní nehody

Snížené plnění při srážce se zvěří

4.12.2017 - Dobrý den. Může pojišťovna ponížit plnění za výměnu poškozeného dílu (nárazník)…

Krácení pojistného plnění u vozidel

Nevrácení přeplatku pojišťovnou

31.8.2017 - Dobrý den. Mám KASKO pojistnou smlouvu (povinné+havarijní pojištění). Platím …

Totální škoda

Odstranění škody do původního stavu

27.7.2017 - Dobrý den, škoda způsobená 3osobou přesahuje dle pojišťovny odhadní cenu …

Škoda na vozidle

Dorovnání ceny od viníka autonehody

27.7.2017 - Měli jsme autonehodu,kde do nás zezadu naboural jiný řidič (viník autonehody).P…

Škoda na vozidle

Neplatná pojistka viníka nehody

27.7.2017 - Jsem vlastníkem automobilu, který jsem v době své dovolene zapujcíl a příteli …

Dopravní nehody

Odvolání proti stanovené výše škody

14.7.2017 - Dobrý den, paní nezajistila vozidlo a po opuštění toto sjelo přes plot do naší …

Plnění pojišťovnou

Ušlý zisk za nabourané auto

14.7.2017 - Dobrý den, smluvně jsem pronajala auto cizinci na určité období Auto naboural …

Totální škoda

Úhrada škody nabouraného auta

30.6.2017 - Dobrý den, chtěl bych reagovat na nekolik Vámi odpovidanych reakci, tak že je …

Škoda na vozidle

Výpověď z pojistné smlouvy

19.6.2017 - Dobrý den,chtěla bych dát výpověď z poj.smlouvy na auto,která mi končí …

Pojištění automobilu

Likvidace nabouraného automobilu

14.6.2017 - Dobrý den na ze zadu do mně nabouralo auto.Auto to šlo do smluvního servisu …

Dopravní nehody

Srážka se zvěří

24.5.2017 - Dobrý den, rád bych se zeptal, zda může nést odpovědnost za srážku se zvěří …

Srážka se zvěří

Autonehoda kvůli psovi

20.3.2017 - dobry den chtěl sem se zeptat na autonehodu přitelkyni vběhl zatoulany pes pod …

Pojištění automobilu

Možnost uplatnění škody bez pojištění

3.3.2017 - Dobrý den. Tímto prosím o radu. Někdo mi naboural auto na parkovišti u Lídlu va …

Škoda na vozidle

Nárok na vyplacení totální škody

16.3.2017 - Dobrý den, dne 13.1.2017 jsem Nela dopravní nehodu, dostala jsem smyk. S mým …

Totální škoda

Nárok na proplacení škody pojišťovnou

8.2.2017 - Dobrý den, do zaparkovaného auta mi najelo auto, které z místa nehody odjelo, …

Neplnění pojišťovny

Krácení pojistného plnění

8.2.2017 - Dobrý den, dopravní nehoda,ja jsem poškozený,pojištovna poslala likvidátora, …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Nárok na odškodnění za odřený automobil

30.1.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda má cenu řešit s pojišťovnou to, že mi na …

Pojištění automobilu

Odmítnutí zapůjčení náhradního vozidla

9.2.2017 - Dobry den Mam dotaz ohledně nahradniho vozidla.jsem poskozeny pri dopravni …

Nárok na náhradní vozidlo

Neuznání škody pojišťovnou na automobilu

9.2.2017 - Dobrý den, chtěla bych poradit s problémem s pojišťovnou. Od auta co jelo přede …

Neplnění pojišťovny

Nárok na půjčení náhradního vozidla

27.1.2017 - Jsem účastníkem dopravní nehody kterou jsem nezavinil.Mé vozidlo muselo být …

Nárok na náhradní vozidlo

Odškodnění za ušlý zisk

13.1.2017 - Dobrý den, pojištěnec České pojišťovny nám zdemoloval automobil zn. Mercedes. …

Totální škoda Spor s pojišťovnou

Krácení pojistného plnění při nehodě

5.1.2017 - Dobrý den, Koupil jsem si 2.11.2016 starší auto po výměně všech filtrů, kapalin …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Nezaviněná nehoda

30.11.2016 - Pojistovna mne odmita proplatit dil po mnou nezavinene nehode(do ted i cast …

Dopravní nehody

Co dělat při dopravní nehodě

8.12.2016 - Dobrý den! Byl bych rád kdyby jste se mrkli na můj problém a v případě že to …

Dopravní nehody

Vrácení vyplaceného pojistného plnění

29.11.2016 - Má pojišťovna nárok na vrácení vyplaceného pojistného plnění dodatečně? …

Spor s pojišťovnou

Totální škoda u motocyklu

23.8.2016 - Dobrý den, potřebuji poradit s plněním pojistné události u uniqa pojišťovny. …

Totální škoda

Může po mě chtít pojišťovna peníze?

10.8.2016 - Zdravím, stal jsem se účastníkem nehody, jeli jsem tři auta za sebou, já jel …

Dopravní nehody

Nabourané auto na parkovišti

27.7.2016 - Dobrý den,chtěl bych se zeptak jak postupovat v případě,že pojišťovna odmítá …

Pojišťovna nevyplatila pojistné

Rozpočet servisu

1.7.2016 - Dobrý den,jsem poškozeným v nehodě, kterou šetřila i policie. Likvidátor mi …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Nehoda v Německu

16.6.2016 - Dne 3.kvetna 2016 jsem byl v Nemecku v Zitave u obch.domu REWE a pri vyjezdu z …

Dopravní nehody

Krácení plnění u totálky

9.6.2016 - Jak se bránit proti rozhodnutí likvidátora-mnou nezaviněnou nehodu likvidátor …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Krácení plnění za zapůjčené vozidlo

5.5.2016 - Dobrý den, do služebního auta, které mám přidělené, narazilo jiné auto. Chyba …

Krácení pojistného plnění u vozidel

dopravní nehoda

29.4.2016 - Dobrý den, před měsícem jsem měl dopravní nehodu. Jiný řidič mi nedal přednost …

Dopravní nehody

Krácení pojistného plnění

11.2.2016 - Dobrý den, do manželky narazila jiná řidička a chyba byla jednoznačně na straně …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Neznámý viník nehody

24.6.2015 - Dobrý den,Dnes ráno se mi stala nehoda, když jsem jel do nemocnice, tak jsem se …

Neznámý viník nehody

Střet se zvěří

24.7.2015 - Dobrý den. Dne 8.7. 2015 v 03.00 v katasrtu obce Příbor došlo při jízdě ke …

Srážka se zvěří

Krácení plnění u totální škody

1.1.2016 - Dobrý den,před měsícem do mě naboural automobil při cestě na motorce,naštěstí …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Viník nehody nezjištěn

11.6.2015 - Dobrý den,neznámý viník mi před domem naboural auto a z místa nehody ujel. …

Neznámý viník nehody

Neuznání totální škody

29.10.2015 - Dobry den. Mam spor s pojištovnou. Jedna se o autonehodu. Jsem poškozeny. Spor …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Proplacení poškozených tunningových světěl

15.7.2015 - Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o informaci, zda v případě poškození …

Krácení pojistného plnění u vozidel

Nárok na náhradní vozidlo

23.12.2015 - Dobrý den, dne 13.12.2015 jsem měl autonehodu, kterou jsem nezavinil. Od …

Nárok na náhradní vozidlo

Zpět do Poradny